Atliekami darbai


Visada atsakingai ir kokybiškai atliekame darbus.

 

Suvirinimo darbai

MIG | MAG - Pusautomatinis suvirinimas

Pusautomatinis suvirinimas, dar kitaip suvirinimas lydžiuoju elektrodu apsauginėse dujose (MIG - angl. metal inert gas; MAG - metal active gas). Tai vienas iš elektrolankinio suvirinimo būdų.

Tokia suvirinimo technologija yra pusiau automatinė, taikoma ten, kur yra didelis darbo tempas, paprastesniems metalams, didelėms konstrukcijoms suvirinti, kur akcentuojama ne tik suvirinimo kokybė, bet ir suvirinimo greitis.

Tokius suvirinimo pusautomačius perka laivų statyklos, automobilių gamintojai, aparatai reikalingi statybose, baldų gamyboje, automobilių montavimo, serviso darbuose, suvirinant vamzdynus, atliekant montavimo darbus, gaminant katilus, užvirinant plieninio liejinio defektus. Lengvai galima suvirinti plonus metalo gaminius iki 0,5 mm storio. Toks suvirinimas plačiai naudojamas pramonėje ir dažnai sėkmingai išstumia rankinį suvirinimą. Suvirinimas lydžiuoju elektrodu apsauginiu dujų aplinkoje (MIG) pagal pritaikymą yra lyderis, lyginant su kitais suvirinimo būdais. Pusiau automatinis suvirinimo būdas plačiai naudojamas atliekant montažinius, statybinius ir remontinius darbus.

STICK Suvirinimas

MMA yra rankinio metalo elektros lanku suvirinimo forma, paprastai apibūdinama taip: pagrindinis šilumos šaltinis sudaro elektrinį lanką tarp dengto elektrodo ir medžiagų, kurios turi būti suvirinamos suvirinimo metu, padengtas elektrodas išsilydo, sudarydamas suvirinimo baseiną, kuris atvėsta, kad sudarytų jungtį. Elektrodas susideda iš šerdies (daugiausia vielos ar išklijuotos lazdos ar formos miltelių) ir dangos, kuri skiriasi savo paskirtimi.

TIG Suvirinimas

TIG yra tinkamas atvejais kai suvirinimo kokybė ir gera siūlės išvaizda yra svarbūs dalykai. Su TIG galima suvirinti visus suvirinamus aliuminio lydinius. Tai pagrindinis procesas kai reikia geros siūlės išvaizdos, pavyzdžiui virinant metalinius baldus ar dviračio rėmus. Dažnai lygaus paviršiaus siūlių reikia maisto gamybos pramonėje suvirinant vamzdžius, cisternas ir pan. Suvirinant plonus lakštus, pavyzdžiui, automobilių gamyboje, remontuojant aliuminio gaminius tokius, kaip variklių galvutes, propelerius ir pan. TIg procesas reikalingas ten, kur reikia aukštos kokybės šaknies užvirinimo.

Kiti siūlomi darbai

Transportavimo paslaugos

Siūlome įvairių gabaritų krovinių transportavimo paslaugas. Pervežimai atliekami sukvežimiais ir mikroautobusais

Konstrukcijų montavimo darbai

Taip pat teikiame montavimo darbus: atramų, laiptų, turėklų, vartų, balkonų, konstrukcijų montavimo paslaugas bei priimame individualius užsakymus.

Betonavimo darbai

Atliekame įvairius sienų, grindų ir lauko betonavimo darbus

Įvairūs statybų darbai

Atliekame pamatų liejimo, stogo konstrukcijos montavimo, trinkelių klojimo darbus. Taip pat siūlome vidaus apdailos ir pastatų apšiltinimo paslaugas.

Eskavatorių operatoriaus paslaugos

Teikiame eskavatoriaus operatoriaus nuomos paslaugas. Profesionalaus darbuotojo minimalus darbo stažas 3 metai.

Elektros montavimo | Elektriko paslaugos

Vedame pastatų, taip pat laivų ar katerių elektros instaliacijas. Mūsų specialistai gali dirbti darbus su tinklo įtampa siekiančia 340 voltų.